DİREKSİYON EĞİTİMİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sertifikalı, konusunda uzman eğitmen kadromuz ile manuel ve otomatik vitesli araçlarla akan trafikte eğitim verilmektedir.

Direksiyon dersleri sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alınarak bir günde iki blok ders şeklinde yapılır.

Her gün sabah 08:00 ile akşam 20:00 arası direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler içerisinde size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz programlama için yeterli olacaktır.

Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah Milli Eğitim tarafından belirlenen sınav güzergahımız olan (buraya güzergah bilgisi eklenecek) direksiyon derslerimiz burada planlanmaktadır.

Eğitim araçlarımız (eğitim araçları ile ilgili bilgi). Tercihinize göre manuel yada otomatik olarak eğitim alabilirsiniz.

Öğrenmek kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak ortalamaya baktığımızda yaklaşık 2 saat simülasyon ve 14 saatlik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz. Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.

Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz bu konuda uzman ve tecrübeli eğitmenlerdir.

Özel Direksiyon Eğitimi
Özel direksiyon eğitimlerimiz manuel ya da otomatik olarak vermekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bu sayfadan bize ulaşabilirsiniz.

DİĞER EHLİYET SINIFLARI